Zapowiedź sezonu lato 2023
Lista serii, które przetłumaczy dla was grupa FrixySubs w sezonie lato 2023
Dodano: 2023.05.29
Ostatnia aktualizacja: 2023.12.09

# W sezonie lato 2023 grupa FrixySubs przetłumaczy wam serie takie jak:


  • Jujutsu Kaisen sezon 2, które przedstawi historię Gojo Satoru.
  • Dark Gathering. Seria opowie o duchowym medium, znanym jako Keitarou Gentouga.
  • Ryza no Atelier pokaże nam przygody pewnej młodej alchemiczki, która wraz z przyjaciółmi postanowiła uciec od swojego nudnego życia, by realizować marzenia.
  • AI no Indeshi zabierze nas do świata, w którym główny bohater, Hikaru Sudo, lecząc androidy, zmaga się z nowymi chorobami będącymi efektem współistnienia ludzi i sztucznej inteligencji.
  • Znacie Kakegurui? Liar Liar na pierwszy rzut oka może wydawać się podobne. A jakie będzie to szkolne Ecchi z walką o pozycję w hierarchii? Przekonamy się niebawem.
  • Co przyniesie Suki na Ko ga Megane wo Wasureta? Nowy rok szkolny, nowa klasa. A w klasie? Dziewczyna, której widok zapiera dech w klatce piersiowej Kaede i przyspiesza bicie serca. Nie ważne czy znów zapomniała swoich okularów, czy wyjątkowo ma je ze sobą.
  • Kanojo Okarishimasu season 3. Kolejna część miłej haremówki, w której Kazuya, mimo że ma dziewczynę, dalej ubiega się o względy Chizuru. W nowym sezonie do naszej paczki ma dojść kolejna ślicznotka.
  • Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu. Rudeus, opuszczony przez Eris, ruszył na poszukiwania swojej zaginionej matki. W tym samym czasie jego przyjaciółka załatwia mu miejsce na prestiżowym uniwersytecie magii.

# Jujutsu Kaisen sezon 2

jjk

# Tłumaczenie: Zeref | Korekta: Burn Wolfdog

Drugi sezon Jujutsu Kaisen przedstawi nam historię licealnych czasów Gojo Satoru i Natsuyui Suguru w „Kaidama, Tamaori”.
Zerwana przeszłość Gojo i Natsuyui, która została zasygnalizowana w wersji filmowej, zostanie w końcu ujawniona.

31 października wokół stacji Shibuya, pełnej ludzi „zasłona” zostaje nagle opuszczona, a wielu cywilów zostaje uwięzionych. Gojo wyrusza na własną rękę, aby oczyścić Shibuyę. Jednakże okazuje się, że jest to pułapka zastawiona przez Natsuyu, Mahito oraz innych użytkowników klątw i przeklętych duchów… W Shibuyi zbierają się również uczniowie technikum Torajo, Fushikuro, Kugisaki i inni czarownicy, a bitwa na niespotykaną skalę wkrótce się rozpocznie.

Epicka historia klątw ponownie zaczyna się rozkręcać…


# Dark Gathering

Dark Gathering

# Tłumaczenie: Xadias | Korekta: HyBat

Fabuła tego anime koncentruje się na Keitarou Gentoudze, który ma zdolność bycia medium duchowym. W gimnazjum wplątał kogoś innego w incydent opętania przez ducha i przez ponad dwa lata był zamknięty w sobie. Kiedy ponownie wkracza do społeczeństwa jako prywatny korepetytor, spotyka genialną dziewczynę o imieniu Yayoi Houzuki. Yayoi natychmiast jest w stanie stwierdzić, że Keitarou ma umiejętności medium duchowego i zaprasza go, aby udał się z nią do nawiedzonego miejsca. Oboje rozpoczynają swoją podróż, podczas której mają za zadanie schwytać złe duchy.


# Ryza no Atelier

Ryza

# Tłumaczenie: Xadias | Korekta: Diamond

Wioska Larsenboden znajduje się na wyspie Kuuken, otoczonej jeziorami. W tejże wiosce, na granicy Królestwa Rotesvassa, czas płynie swoim rytmem.

Niewiele ciekawych rzeczy znajduje się w takiej wiosce, zwłaszcza dla tak przeciętnej osoby, jaką jest główna bohaterka Ryza.
Dlatego też, niezadowolona ze swojego życia jako „zwykła córka rolnika”, pewnego dnia zakrada się na małą łódź wraz z dwójką swoich znajomych, Lentem i Tao, i wyrusza w swoją pierwszą przygodę w nieznane.


# AI no Indeshi

AI

# Tłumaczenie: ArteQ | Korekta: Hitsu

To opowieść o naszej przyszłości.

Oszałamiający postęp sztucznej inteligencji, który rozpoczął się w XXI wieku, poddał ludzkość pytaniu o moralność używania maszyn o wysokim stopniu inteligencji jako narzędzi przyczyniających się do rozwoju społecznego. A następnie w drugiej połowie XXII wieku ludzie przyjęli „humanoidy” posiadające prawa człowieka jako niezwykłe istoty oddzielone od „przemysłowej sztucznej inteligencji” i wspólnie z nimi współżyją.

Hikaru Sudo jako lekarz nowej medycyny zajmuje się „nowymi chorobami” wynikającymi z koegzystencji człowieka i SI, lecząc humanoidy.

Czasami używając ukrytej strony…


# Liar Liar

Liar

# Tłumaczenie: Liseł, ArteQ | Korekta: HellHood

W Akademii Gakuenjima, zwanej Szkołą Wyspiarską, toczy się gra pojedynków, w której uczniowie ustalają swoje miejsce w rankingu. Hiroto Shinohara uzyskał najlepsze wyniki w historii w trudnym egzaminie rekrutacyjnym do Szkoły Wyspiarskiej. Po przeniesieniu już pierwszego dnia obalił niepokonaną mistrzynię z poprzedniego roku, Sarasę Ayasuzaki, i awansował na szczyt jako „Siedmiogwiazdkowy Siedemnastolatek”, najszybciej w historii Szkoły Wyspiarskiej.

Oczywiście, to wszystko kłamstwa.

Aby osiągnąć swój cel w Akademii Gakuenjima, pomimo wielkiego błędu, musi nadal utrzymać się na szczycie, nawet jeśli będzie zmuszony przy tym kłamać. W związku z tym wykorzysta wszystko, nawet oszustwo pięknej służącej Himeji, która wspomaga go jako swojego pana, i wspólną przestępczą relację z Ayasuzaki, która tak naprawdę nie jest prawdziwą damą.

Czas więc zacząć kłamać, aby zdobyć władzę nad światem.


# Suki na Ko ga Megane wo Wasureta

okulary

# Tłumaczenie: Pjetrek | Korekta: Likanc

Ta miłość rozpoczęła się w mgnieniu oka.
Kaede Komura, nieco nieśmiały licealista, zakochał się w dziewczynie z sąsiedniej ławki, Mie, noszącej okulary podkreślające jej oczy.

„Zamiast patrzeć w te grube soczewki, chciałbym patrzeć w twe piękne oczy, Mie”.

Pomimo że Kaede przyciągały tajemnicze uroki Mie, nie był on w stanie nawet z nią porozmawiać i każdy dzień przeżywał w samotności.

Mie, która zawsze zapomina okularów, jest nieco niezdarna. Trzy dni po zmianie miejsc w klasie, Kaede, który został jej sąsiadem, stara się wspierać zakłopotaną dziewczynę. Jednak mimo takich uczuć, dystans między nimi był zbyt bliski, a gdy Mie starannie próbowała na coś spojrzeć, to serce Komury nie przestawało bić…!


# Kanojo Okarishimasu season 3

Kurwa do wynajęcia

# Tłumaczenie: Tombla | Korekta: Boyar

Co było wcześniej wszyscy wiedzą. (Jeśli nie, to nic nie straciliście i nie oglądajcie tego sezonu.)

W tym sezonie Kazuya decyduje się zrealizować film z Chizuru w roli głównej, poprzez crowdfunding… Rozpoczyna się produkcja filmowa. Dołącza również nowa sąsiadka, Mami Yaemori, a „rzeczywistość” Kazuyi, która ruszyła od jednego jedynego „wypożyczenia”, nabiera większego blasku!

Jaką przyszłość czeka twórców filmu, Kazuyę i Chizuru…!?

# kutas

# Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku

# Tłumaczenie: Burn Wolfdog | Korekta: Namita

Krótko po tym, jak Eris opuściła Rudeusa, by udać się we własną podróż i odnaleźć siebie, nasz główny bohater wyrusza w kolejną podróż. Nie znalazłszy swojej matki w rodzinnej ziemi, rozpoczął poszukiwania na odległych terytoriach. Podczas swojej wędrówki związał się z drużyną poszukiwaczy przygód, którzy pomagają mu w tym przedsięwzięciu.
W tym samym czasie kiedy młody mag przemierza odległe krainy ciągle i rośnie w siłę, jego przyjaciółka z dzieciństwa wysyła mu list, w którym zaprasza go, by razem z nią podjął się nauki na prestiżowej uczelni magii.

Cel, w jakim zarabiał pieniądze, jest na wyciągnięcie ręki. Jak się potoczą dalsze losy Rudeusa?

Podbicia: 8
arteq.#0