„Yuri is My Job” z adaptacją anime!
Manga autorstwa Miman zostanie zekranizowana. Ujawniono zapowiedź, główną obsadę, główny personel oraz grafikę promującą.
Dodano: 2022.05.14
Ostatnia aktualizacja: 2022.05.15

Manga po raz pierwszy opublikowana była w 18 listopada 2016 roku. Jest wydawana również w języku angielskim przez Kodansha USA. Do tej pory wydano 9 tomów, a 10 tom ma zostać wydany 18 maja 2022 roku.


# Wprowadzenie

Nowa, przezabawna komedia yuri!

Hime Shirasagi to licealistka, która bardzo dba o swój wizerunek słodkiej i pomocnej księżniczki, ale w środku troszczy się tylko o siebie. Wbrew swojej woli Hime zostaje zmanipulowana do pracy jako kelnerka w miejscu, które jest po części kawiarnią, po części teatrem. Gdzie wszystkie kelnerki udają uczennice fikcyjnej szkoły z internatem dla dziewcząt.

„Witamy w Liebe Girls Academy!”

Hime jest idealną księżniczką z liceum - jest podziwiana przez wszystkich i nigdy się nie potyka! Ale gdy przypadkowo zraniła kierowniczkę kawiarni o imieniu Mai, jest gotowa wziąć kilka zmian, byle tylko nie stracić swojej fasadowości.

Pod czujnym okiem pięknej i pełnej wdzięku Mitsuki Ayanokōji, nie pozostaje nic innego, jak tylko się zarumienić i popełnić błąd! Hime zakochuje się w Mitsuki, która na oczach klientów obdarza ją miłością i oddaniem, jakiej nigdy nie znała, ale, ale…

Ich współpraca pozostawia wiele do życzenia! A dzieję się tak, ponieważ za kulisami sympatia Hime nienawidzi jej charakteru.

Pod wszystkimi falbankami i śmiechem Hime czuje napięcie, gdy dowiaduje się więcej o swojej nowej pracy i rodzących się uczuciach…


# Visualka

obraz


# Obsada

  • Yui Ogura jako Hime Shirasagi
  • Sumire Uesaka jako Mitsuki Ayanokōji

# Personel

  • Reżyser: Hijiri Sanpei
  • Projektant postaci: Taisuke Iwasaki
  • Studio: Passione × STUDIO LINGS
  • Produkcja: infinite

# Zapowiedź


# Źródło 1

# Źródło 2

# Źródło 3

Podbicia: 2
Namita#6338