Przerwa w emisji „One Piece” oraz innych serii od Toei Animation z powodu ataku hakerskiego!
Emisja najpopularniejszej adaptacji najbardziej znanej mangi zostaje zawieszona do odwołania!
Dodano: 2022.03.15
Ostatnia aktualizacja: 2022.03.15

# 6 marca 2022 roku serwery wewnętrzne Toei Animation zostały shackowane przez nieznaną jeszcze przez nas grupę hakerów.

Zapewne wyciekły bardzo ważne, poufne informacje dotyczące funkcjonowania studia oraz produkcji ich serii. W związku z tym zawieszają oni na czas nieokreślony swoją działalność. W zamian za kolejne odcinki arcu Wano, telewizja japońska będzie emitować wybrane poprzednie odcinki pod sygnaturą „Wano Arc Best Selection” (tłumaczenie z japońskiego na angielski).


Niestety na szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać do 20 marca, kiedy to prawdopodobnie studio złoży nam nieco bardziej szczegółowy raport wraz z planem działania w tej trudnej dla nich sytuacji.


Szczęściem w nieszczęściu jest to, że ta przerwa pozwoli mandze nieco uciec anime, dzięki czemu w przyszłości będziemy mogli spodziewać się odcinków adaptujących nieco większe części mangi niż to miało miejsce ostatnio.


Przypominamy, że na 6 sierpnia tego roku jest zapowiedziany film kinowy „ONE PIECE FILM RED”, który będzie nieco rozwijał postać Shanksa, lecz oczywiście nie będzie on w żaden sposób kanoniczny, a głównym bohaterem będzie kto inny. Jeśli pojawią się jakieś zmiany dotyczące emisji filmu kinowego, oczywiście Was o tym poinformujemy.


Minion

# Źródło

Podbicia: 3
vsnipp#0