Premiera drugiego sezonu In/Spectre została przesunięta!
Anime miało zadebiutować w październiku 2022.
Dodano: 2022.05.02
Ostatnia aktualizacja: 2022.05.02

Oficjalna strona wydała oświadczenie o przesunięciu daty premiery drugiego sezonu z powodu „różnych okoliczności”. Planowana nowa data to styczeń 2023. Pierwszy sezon anime miał swoją premierę w styczniu 2020 roku i zawierał 12 odcinków.


obraz

# Opis pierwszego sezonu:

Ukryte w zasięgu wzroku duchy znane jako youkai zamieszkują świat. Choć większość z nich jest łagodna, pewna grupa zagraża pokojowi między youkai a ludźmi. W wieku 11 lat Kotoko Iwanaga została porwana na dwa tygodnie i poproszona, by została ich „Bogiem Mądrości" - pośrednikiem między światem duchów a światem ludzi, aby rozwiązywać wszelkie nadprzyrodzone problemy. Dziewczyna szybko się zgodziła, ale kosztem utraty prawego oka i lewej nogi.

W miejscowym szpitalu Kotoko spotyka się z Kurou Sakuragawą, 22-letnim studentem uniwersytetu, którego wieloletni związek zakończył się niefortunnym zerwaniem. Kotoko czuje do niego sympatię i podejrzewa, że w jego niegroźnym wyglądzie czai się coś nadprzyrodzonego, dlatego prosi Kurou o pomoc w pomaganiu youkai.

Wiedząc o tym, prosi go o pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów związanych z siłami nadprzyrodzonymi, jednocześnie życząc sobie, by jej nowo poznany partner w końcu odwzajemnił jej uczucia.


# Obsada - nowi członkowie

  • Makoto Furukawa jako Masayuki Muroi - surowo wyglądający 32-letni mężczyzna, który stracił wiarę w ludzkość.
  • Aoi Yūki jako Yuki-Onna - duch śnieżnej kobiety, który mieszka na górze i ma związek z Masayukim.

# Personel

  • Keiji Gotoh (Kiddy Grade, Sengoku Collection) powraca jako reżyser
  • Noboru Takagi (Durarara!!, Golden Kamuy, Kuroko’s Basketball) ponownie odpowiada za scenariusz serialu.
  • Kentarou Matsumoto (D-Frag!, reżyser animacji pierwszego sezonu In/Spectre) jest projektantem postaci i głównym reżyserem animacji.

# Trailer

# Źródło 1

# Źródło 2

Podbicia: 0
namita#0