Potwierdzono datę 2-go sezonu anime „The Duke of Death and His Maid"!
Ogłoszony wcześniej sequel został potwierdzony na 2023 rok.
Dodano: 2022.05.16
Ostatnia aktualizacja: 2022.05.17

Manga „Shinigami Botchan to Kuro Meido” - komedia romantyczna autorstwa Koharu Inoue. Wydana online za pośrednictwem strony internetowej Shogakukan Sunday Webry od października 2017 roku. Do tej pory ukazało się 14 tomów a zakończenie mangi zaplanowane jest na 17 maja 2022 roku. Pierwszy sezon wyemitowany został w lipcu 2021 roku. Produkcją zajmowało się studio J.C.Staff.# Opis pierwszego sezonu

Chcę cię dotknąć, ale nie mogę - najboleśniejsze uczucie w miłości.

Historia koncentruje się wokół młodego arystokraty, który przez klątwę rzuconą na niego za młodu jest postrzegany przez innych jako uosobienie śmierci. Dzieje się tak dlatego, że każdy kogo dotknie umiera. Zostaje przez to zmuszony do zamieszkania w pustym dworze z dala od innych ludzi.

Jednakże nie jest tam sam, razem z nim w rezydencji zamieszkują lokaj imieniem Rob oraz służąca Alice, której klątwa jej panicza zupełnie nie przeszkadza w strojeniu sobie z niego żartów. Naszemu bohaterowi taki stan rzeczy nie przeszkadza, a nawet z czasem coraz bardziej zaczyna dostrzegać w kobiecie nie tylko pomoc domową, ale i osobę bliską jego sercu.

Chcąc choć raz potrzymać Alice za rękę, stawia sobie za cel pozbycie się klątwy. No a kto lepiej będzie wiedział jak mu z tym pomóc niżeli różne nadnaturalne byty?

Alice, która zawsze uwodzi z zachowaniem dystansu i chłopak, który kocha ją, a któremu nie wolno jej nawet trzymać za rękę.
Czy ich miłość będzie możliwa?
Czy ta dwójka może wymyślić sposób na złamanie czaru wiedźmy?

# Jeśli jeszcze nie oglądaliście pierwszego sezonu, zawsze macie szanse to zrobić. Dostępny jest on na naszej stronie!
# Sezon pierwszy

# Źródło 1

# Źródło 2

Podbicia: 1
namita#0