Otrzymaliśmy nowe informacje na temat rebootu serii „Urusei Yatsura”.
Nowy trailer, grafika promocyjna, obsada oraz data premiery.
Dodano: 2022.05.19
Ostatnia aktualizacja: 2022.05.19

# Reboot pojawi się na ekranach już w październiku, a jego adaptacją zajmie się studio „david production”

Kiedy Ziemii zagraża flota najeźdźców z kosmosu, Ataru zostaje wybrany, by reprezentować ludzkość w pojedynku przeciwko jednemu z nich. Na szczęście dla Ataru pojedynek jest w rzeczywistości grą w berka, a jego przeciwnikiem jest Lum, córka przywódcy najeźdców, która przedkłada swoją godność osobistą ponad zwycięstwo — jak dowiaduje się Ataru, chwytając górę bikini Lum i wraz z tym faktem zwyciężając pojedynek. Jednakże nadeszło kolejne nieszczęście, albowiem Lum pomyliła obietnicę Ataru na temat poślubienia swojej dziewczyny z pragnieniem poślubienia samej Lum. Posiadając swoje wpływy jako księżniczka z kosmosu, wprowadza się do niego. Ataru zmuszony do radzenia sobie z konsekwencjami swojej zdolności typowego kobieciarza, musi zrównoważyć swój rozpadający się związek z Shinobu, uszczęśliwić Lum oraz flirtować cały czas z każdą napotkaną kobietą.


Studio „david production” jest znane z takich serii jak:

  • JoJo no Kimyou wa Bouken
  • Enen no Shouboutai
  • Hataraku no Saibou!

Głosu dla postaci Ataru będzie udzielać Hiroshi Kamiya znany na przykład jako Levi z Shingeki no Kyojin czy Koyomi z serii Monogatari.
Swój głos pod Lum podkładać będzie Sumire Uesaka, która znana jest między innymi z grania Nagatoro z serii Ijiranaide, Nagatoro-san.
Mamoru Miyano (Osamu Dazai z Bungou Stray Dogs) będzie grał chłopaka imieniem Shuutarou Mendou.
Wataru Takagi znany chociażby z podkładania swojego głosu pod postać Okuyasu Nijimury z JoJo no Kimyou na Bouken: Diamond wa Kudakenai zagra wędrownego mnicha imieniem Sakuranbou.
Miyuki Sawashiro (Fujiko Mine z Lupin III, Brunhilda z Shuumatsu no Valkyrie) zagra dziewczynę nazywającą się Sakura.
A Maaya Uchida, znana z chociażby podkładania głosu pod Katarinę Claes z Hamefury, będzie grać dziewczynę głównego bohatera, Shinobu Miyake.


ICYM: Ten reboot ma trwać tzw. „4 coury”, czyli ilość odcinków powinna wynosić coś koło 48-52.


# Grafika promocyjna:

plakat


# Trailer:


# Źródło

Podbicia: 2
NikO#8297