Ogłoszono adaptację mangi „The Great Cleric”!
Seria autorstwa Broccoli LION i Hiiro Akikazego otrzyma adaptację telewizyjną. Data premiery oraz studio nie zostały jeszcze ujawnione.
Dodano: 2022.10.06
Ostatnia aktualizacja: 2022.10.06

# Fabuła

Po przedwczesnej śmierci Luciel, zwyczajny pracownik biurowy, zostaje reinkarnowany w magicznym świecie Galdardia. Ambitny młody człowiek, znający się nieco na zarabianiu pieniędzy, nie wie absolutnie nic o miejscu, w którym się znalazł. Czy jego dobre serce i wielka etyka pracy wystarczą, by uczynić go… Wielkim Klerykiem?

Po reinkarnacji Luciel wyrusza na poszukiwania z trzema srebrnymi monetami w kieszeni i desperacką potrzebą zarobienia ich znacznie więcej. Jego pierwszym przystankiem będzie miasto Merratoni, gdzie na jego drodze staną rozjuszeni poszukiwacze przygód. W opresji ratuje go tajemnicza i piękna Limuna, która zabiera go do Gildii Uzdrowicieli.

Ale zanim będzie mógł choć trochę zarobić pieniędzy… to wpierw będzie musiał nauczyć się jednej ważnej rzeczy dla każdego uzdrowiciela… a mianowicie umiejętności leczenia! A szkolenie w tym świecie nie jest ani tanie, ani łatwe.


# Ilustracje od autorów

Hiiro Akikaze (ilustrator mangi) slime (projektant postaci LN)
obraz obraz

# Źródło 1

# Źródło 2

Podbicia: 0
namita#0