Najlepsze 7 serii Sezonu jesień 2021 - według spychu91
Na kanale Spychu91 pojawiły się jego odczucia co do sezonu jesień 2021. Za zgodą twórcy przekazujemy wam jego odczucia wobec sezonu. Dajcie znać w komentarzach jak u was wygląda topka sezonu!
Dodano: 2022.01.18
Ostatnia aktualizacja: 2022.01.26

# Witamy!

Dzisiaj chcielibyśmy wam zaprezentować topkę sezonu jesień 2021 by Spychu91. (Kanał spycha)

Chcielibyśmy was jeszcze zaprosić na zagłosowanie w ankiecie, dotyczącej waszych ulubionych produkcji jesieni 2021. (ANKIETA)

# Film źródłowy

# Krótka notka

Sam jestem zdziwiony niektórymi tytułami, bo o nich nie słyszałem, lub nie zamierzałem oglądać, na pewno dzięki Spychu91 zerknę na parę produkcji które polecił.

# Pozycja 7 “Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru”

Najlepszy zabójca na Ziemi wiedział tylko, jak być narzędziem swoich zleceniodawców. Odrodzony dzięki łasce bogini w świecie mieczy i czarów, tym razem ma szansę prowadzić inne życie, ale jest pewien haczyk… Musi wyeliminować superpotężnego bohatera, który doprowadzi do końca świat, chyba że zostanie zatrzymany. Znany teraz jako Lugh Tuatha Dé z pewnością ma pełne ręce roboty, szczególnie ze względu na wszystkie piękne dziewczyny, które go nieustannie otaczają.
sekai

# Pozycja 6 “Saihate no Paladin”

W mieście umarłych, dawno zrujnowanym i oddalonym od ludzkiej cywilizacji, mieszka jedno ludzkie dziecko. Nazywa się Will i jest wychowywany przez trzech nieumarłych: krzepkiego wojownika szkieleta, Blooda; pełną wdzięku, zmumifikowaną kapłankę Marię; widmowego czarownika Gusa. Cała trójka obdarza chłopca troską i miłością i uczy go wszystkiego, co wie.
Paladin

# Pozycja 5 “Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi”

Igarashi to pracowita młoda kobieta zatrudniona w biurze. Takeda, pracujący nad nią, irytuje ją bez przerwy — a mimo to z czasem się do niego przywiązuje. Każdy dzień wypełniony jest zabawnymi wpadkami i romantycznymi momentami, podczas gdy Igarashi próbuje równoważyć pracę, życie i miłość.
senpaiga

# Pozycja 4 “Komi-san wa, Komyushou desu.”

Shouko Komi ledwo dołączyła do prywatnego liceum Itan, a już została uznana za boginię. Jej długie czarne włosy, piękna, smukła sylwetka i pełna wdzięku postawa przyciąga uwagę każdego w szkole. Jednakże jest jeden problem. Pomimo swojej popularności Shouko zupełnie nie potrafi komunikować się z rówieśnikami.

Hitohito Tadano to przeciętny licealista, którego życiowym mottem jest „trzymaj się z dala od kłopotów”. Po rozpoczęciu szkoły szybko odkrywa, że ​​siedzenie obok Shouko uczyniło go wrogiem wszystkich z jego klasy! Pewnego dnia, po przypadkowym nokaucie, Hitohito budzi się w klasie i słyszy „miauczenie” Shouko. Zawstydzona dziewczyna natychmiast próbuje uciec, lecz zanim się jej to udaje, zostaje zawołana przez Hitohito i zapytana o jej problem. Po zorientowaniu się, jak bardzo poważna jest przypadłość Shouko, Hitohito postanawia pomóc dziewczynie w osiągnięciu celu, jakim jest zdobycie stu przyjaciół, aby mogła przezwyciężyć swoje zaburzenia.
komi

# Pozycja 3 “Mieruko-chan”

Miko to typowa uczennica liceum, której życie wywraca się do góry nogami, gdy nagle zaczyna widzieć potwory. Pomimo strachu i przerażenia, Miko kontynuuje swoje codzienne życie, udając, że nie zauważa potworów, które ją otaczają. Łącząc komedię i horror, Mieruko-chan opowiada historię dziewczyny, która próbuje poradzić sobie z zjawiskami paranormalnymi, zachowując się wobec nich obojętnie.
mieruko

# Pozycja 2 “Blue Period”

Ma doskonałe stopnie i świetnie radzi sobie w życiu towarzyskim. Czasami pije, pali i bawi się do białego rana. Jest popularny. Nie można sobie wyobrazić lepszych doświadczeń w liceum, więc dlaczego ktoś taki nagle zapałał miłością do sztuki?! Oto początek opowieści o młodym, przepełnionym pasją chłopaku, który celuje w uniwersytet sztuki, i jego walecznych przygotowaniach do egzaminów wstępnych na studia!
BluePeriod

# Pozycja 1 “Tsuki to Laika to Nosferatu”

Pierwszym astronautą w historii ludzkości była wampirzyca.
Po zakończeniu II Wojny Światowej dzielące świat supermocarstwa, Republika Federalna Zirnitra na wschodzie i Zjednoczone Królestwo Arnack na zachodzie, zwróciły swoje ambicje terytorialne w kierunku kosmosu. Oba kraje zaciekle konkurują o rozwój.
Tsuki to Laika to Nosferatu

Podbicia: 9
iksemte#0