Manga „Śnieżny chłopak i cool dziewczyna” otrzyma adaptację anime!
Ogłoszono wstępną obsadę, personel i studia odpowiedzialne za produkcję.
Dodano: 2022.06.21
Ostatnia aktualizacja: 2022.06.21

Seria napisana i zilustrowana przez Miyuki Tonogayę. Jej publikacja rozpoczęła się w lipcu 2019 roku na stronie Gangan Pixiv publikowanym przez Square Enix. Do tej pory ukazało się 5 tomów, a premiera 6 tomu w Japonii na odbyć się na dniach. Angielskim wydawcą jest Comikey, w Polsce mangę wydaje wydawnictwo Dango.

# Wprowadzenie

Himuro to dość nietypowy pracownik biurowy a w dodatku potomek yuki-onny. Zawsze, gdy jest głęboko na czymś skoncentrowany, podświadomie sprawia, że jego biedni współpracownicy znajdują się w warunkach niemal arktycznych. Pomimo posiadanych mocy, Himuro jest ciepłą i miłą osobą. Lubi kwiaty i koty, ale niestety, do żadnego z nich nie może się zbytnio zbliżyć.

Fuyutsuki to spokojna koleżanka z biurka obok, która potrafi w prosty sposób rozwiązywać jego niekonwencjonalne problemy.

Za każdym razem, gdy Fuyutsuki robi coś dla niego, w jego sercu powstaje burza śnieżna, która przeradza się w szalejącą śnieżycę w ich biurze. Dzięki tym śnieżnym wybrykom jego uczucia dostrzegają wszyscy poza Fuyutsuką. Jednak napędzany ogromną adoracją i pożądaniem jest gotów zrobić wszystko, by zdobyć jej serce.


# Visualka

obraz


# Obsada

  • Himuro jako Chiaki Kobayashi
  • Fuyutsuki jako Yui Ishikawa

# Personel

  • Reżyser: Mankyu
  • Studio: ZERO-G × Liber
  • Produkcja: Square Enix

# Źródło 1
# Źródło 2
Podbicia: 0
namita#0