Manga „Ojou to Banken-kun” otrzyma adaptację anime!
Adaptacja tej komedii romantycznej, autorstwa Hatsuharu, zaplanowana jest na 2023 rok.
Dodano: 2022.10.13
Ostatnia aktualizacja: 2022.10.13

# Wprowadzenie

Rodzice pięcioletniej Isaku Senagaki giną w wypadku samochodowych. Dziewczynka trafia pod opiekę swojego dziadka – szefa yakuzy. Isaku nigdy nie chciała być częścią klanu, jednak los bywa przewrotny. Poprzez powiązanie z yakuzą młoda dziewczynka była ignorowana przez swoich kolegów ze szkoły, ale nadszedł czas na zmiany.

Marzeniem młodej Isaku jest mieć normalne życie, typowe dla każdej nastolatki. Chce popełniać błędy, nawiązać relacje z rówieśnikami czy też znaleźć drugą połówkę. Taki właśnie będzie jej cel po rozpoczęciu nauki w liceum. Jednak nie łatwo będzie wyrwać się z łańcucha swojej rodziny…

Gdy tylko przekracza progi nowej szkoły, widzi ona lojalnego sługę swojej rodziny, a zarazem jej opiekuna, 26-letniego Keiyę Utou, który przysięga ją chronić za wszelką cenę. Właśnie w tym momencie, skryte pragnienie Isaku o wolności staje pod znakiem zapytania. Teraz nie tylko będzie musiała poradzić sobie z trudami związanymi ze szkołą średnią, ale również z psem stróżem, który będzie jej codziennie towarzyszył w szkole.

Jak potoczą się losy młodej dziewczyny i jej rycerza w lśniącej zbroi z pistoletem w ręku?


obraz


# Zapowiedź


# Źródło 1
# Źródło 2
Podbicia: 1
Namita#6338