Manga „Golden Kamuy” chyli się ku końcowi...
Otrzymaliśmy informację o tym, kiedy nadejdzie koniec popularnej mangi, wydawanej w magazynie Weekly Young Jump.
Dodano: 2022.04.04
Ostatnia aktualizacja: 2022.04.04

# Manga „Golden Kamuy” zakończy się za dokładnie trzy chaptery, których to będzie łącznie 314. Do nabycia będzie 31 tomów w formacie tankōbon.

Historia opowiada o znajdującym się w Hokkaido człowieku, zwanym Nieśmiertelnym Sugimoto, który przetrwał wojnę rosyjsko-japońską ery Meiji. Poszukuje on teraz bogactw obiecanych przez gorączkę złota w nadziei ocalenia wdowy po zmarłym kompanie z czasów wojny. Podczas jego łowów o złoto, pewien pijak opowiada mu o kryjówce wypełnionej złotym surowcem przez zdeprawowanych kryminalistów. Łącząc siły z dziewczyną z plemienia Ajnosów, Asiripą, która uratowała jego życie przed surowym klimatem północy, postanawiają wziąć udział w wyścigu o złoto przeciwko kryminalistom, którzy również szukają ukrytego skarbu.


Autorem mangi jest pan Satoru Noda, który wydaje ją od roku 2014. „Golden Kamuy” doczekał się swojej adaptacji anime, której to pierwsze trzy sezony zaanimowało Studio Geno, natomiast czwarty, zapowiedziany na jesień tego roku, będzie wykonany przez studio Brain’s Base, znane chociażby z „Fumetsu no Anata e”, czy „Kyokou Suiri”.


# Wizualka 4 sezonu:

Golden Kamuy

# Jego zapowiedź:

# Źródło

Podbicia: 2
vsnipp#0