Daty premier 4 sezonu „Overlorda” oraz 3 sezonu „Honzuki no Gekokujou”
Serie zostaną wydane kolejno w lecie oraz na wiosnę tego roku!
Dodano: 2022.03.13
Ostatnia aktualizacja: 2022.03.13

# Start 4 sezonu „Overlorda” już w sezonie Lato 2022, natomiast dokładną datą premiery 1 odcinka 3 sezonu „Honzuki no Gekokujou” jest 11 kwietnia.

O 4 sezonie „Overlorda” informowaliśmy już ostatnio, więc przypomnijmy:
Adaptacja popularnej light novel wykonywana przez studio MADHOUSE powraca po 4 latach. Przypominamy, że seria ta ma mieć swoją premierę już w tym roku! Reżyserem pozostaje Naoyuki Itou, a pracę nad kompozycją serii oraz skryptem będzie kontynuował Yukie Sugawara. Projektem postaci tym razem zajmie się Satoshi Tasaki, który pracował przy projektowaniu postaci w serii „Diamond no Ace”, czy kinówce „No Game No Life Zero”.


Trzeci sezon popularnego „Mola Książkowego” swoją premierę będzie miał natomiast 11 kwietnia. Historia opowiada o Urano Motosu, bibliotekarce, która jest zakochana w książkach. Ginie ona pod naporem upadającej szafy w bibliotece, a następnie zostaje odrodzona w nowym świecie, w którym książki są jedynie rarytasem dla szlachty. Jej nowe imię brzmi Myne. Nie zamierza się ona jednak poddawać, jeśli nie może znaleźć książek, to sama je zrobi!
Adaptacją zajmuje się studio Aijado, reżyserem serii jest Mitsuru Hongou, postacie projektują Yoshiaki Yanagida oraz Toshihisa Kaiya, za skrypt odpowiada pani Mariko Kunisawa.
Trzeci sezon serii telewizyjnej jest kontynuacją adaptacji 2 części light novel, której 5 część jest aktualnie wydawana.


Na naszej stronie będziecie mogli w przyszłości obejrzeć wszystkie 3 sezony „Honzuki”. Na razie planujemy dokończyć drugi, na bieżąco będziemy tłumaczyć trzeci, a pierwszy zostanie uzupełniony w międzyczasie. Tłumaczeniem i korektą zajmą się Snipp oraz Raiogen.

# OBEJRZYJ 1 SEZON (seria nadrabiana)

# OBEJRZYJ 2 SEZON (seria kończona)

# OBEJRZYJ 3 SEZON (seria wychodzi na wiosnę 2022)


# Wizualka 4 sezonu „Overlord”:

Minion

# Wizualka 3 sezonu „Mola Książkowego”:

Minion


# Zwiastun nowego sezonu „Overlorda”:

# Zwiastun kolejnej serii „Honzuki no Gekokujou”:

# Źródło pierwsze

# Źródło drugie

Podbicia: 5
vsnipp#0