Data anime „Eiyuu-ou, Bu wo Kiwameru Tame Tenseisu” jest już nam znana!
Producenci zdradzili datę premiery „Reborn to Master the Blade: From Hero-King to Extraordinary Squire ♀”.
Dodano: 2022.03.09
Ostatnia aktualizacja: 2022.03.09

# „Eiyuu-ou, Bu wo Kiwameru Tame Tenseisu: Soshite, Sekai Saikyou no Minarai Kishi♀” wystartuje w styczniu 2023.

Adaptacja anime light novel pod tym samym tytułem, wydawanej przez autora pod pseudonimem „Hayaken” została przewidziana na sezon Zima 2023.


Historia opowiada o bohaterskim królu Inglisie, który zbudował własne wielkie imperium, a na swoim łożu śmierci marzył tylko o jednym - aby móc przeżyć swoje życie raz jeszcze. Jego patronka, bogini Alistia, słyszy jego błagania i ze skrytym uśmiechem knuje intrygę. Pozwala odrodzić się naszemu bohaterowi, ale tym razem nie w królewskiej rodzinie, czy też jako mężczyźnie, lecz jako córce szlacheckiej gołoty. Zostaje ona uznana za dorosłą w wieku zaledwie 6 lat i już na starcie przypisana zostaje jej łatka „niezdolnej do władania mieczem”. Dla naszej nowej bohaterki jest to jednak zaledwie marna przeszkoda do pokonania, bowiem jej wielka przygoda dopiero się zaczyna!


Animacją serii zajmie się Studio Comet, reżyserem zostanie Naoyuki Kuzuya, dla którego będzie to debiut w pełnoprawnej serii telewizyjnej. Za projekt postaci odpowie kolejny debiutant - Reiichirou Oofuji. Kompozycją serii zajmie się Mitsutaka Hirota, znany z pracy nad „Kanojo, Okarishimasu”, czy „EDENS ZERO”. Muzyką zajmie się Kenta Higashouji, który, nie licząc shortów i serii OVA, swoją rolę piastował jedynie w „Build Divide: Code Black”. Staff serii nie jest więc najbardziej obiecujący…


Główne postacie podłożą Akari Kitou, najbardziej znana z roli Nezuko z „Kimetsu no Yaiba”, oraz Ai Kakuma, podkładająca chociażby Eris Greyrat z „Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu”.


Minion


# Źródło

Podbicia: 4
vsnipp#0